Najlepszy paintball na Mazowszu

Tutaj spędzisz najlepsze chwile podczas urodzin, zintegrujesz się z klasą i poczujesz adrenalinę na wieczorze kawalerskim!

Speed Paintball zorganizuje dla Ciebie event na terenie całej Polski. U nas będziesz mógł wykazać się umiejętnościami taktycznymi i poczuć się jak prawdziwy żołnierz!


 

Nasza historia

Speed Paintball powstało w 2012 z zamiłowania do gry w paintball. Kiedyś sami byliśmy graczami, którzy chcieli aktywnie spędzić czas a przy tym bezpiecznie i na ciekawie urządzonym polu dlatego postawiliśmy sobie za cel stworzenie czegoś, co w pełni zrealizuje Nasze i Naszych przyszłych graczy oczekiwania.

 

Nasza oferta

b15.jpg
kawalerski.jpg

Urodziny

Chcesz zorganizować urodziny dziecka?  My Ci w tym pomożemy! Dzieci już od 9 roku życia mogą się z nami bawić.  Zabawa prowadzona jest pod nadzorem doświadczonego instruktora. Wszyscy uczestnicy przed grą przechodzą profesjonalne szkolenie z obsługi sprzętu i zasad bezpieczeństwa. Rozgrywamy wiele ciekawych scenariuszy takich jak flaga na flagę, obrona bazy czy podkładanie bomby! Jubilat otrzymuje od nas pamiątkowy dyplom, mamy dla niego także miłą niespodziankę ;) W trakcie integracji do dyspozycji jest duża altana ogrodowa, trampolina oraz miejsce na grill i ognisko. Możliwe jest rozszerzenie atrakcji o serwowanie kolorowej waty cukrowej. Dla Państwa wygody możemy wykonać pamiątkowe zdjęcia z przebiegu całej zabawy urodzinowej. Posiadamy także firmowe zaproszenia! Czas rezerwacji terenu od 2 do 3 godzin w zależności od ilości osób. Koszt organizacji 600 zł do 10 osób grających, każda następna osoba grająca koszt 50 zł. nie grająca a będąca na

Wieczór kawalerski

Chcesz zafundować przyszłemu Panu Młodemu niezapomniane przeżycia, które pozostaną na długo w pamięci? Proponujemy wieczory kawalerskie w militarnym klimacie wraz z dużą dawką adrenaliny. U nas masz gwarancję wspaniałej zabawy i niezapomnianych przygód!

integracja klasowa.jpg
Integracja firmowa.jpg

Integracja klasowa

Wycieczka na paintball to nie tylko integracja zespołów klasowych, ale również propagowanie zdrowej rywalizacji opartej na zasadzie fair play, budowanie teamu w grupie, promowanie i upowszechnianie sportu oraz aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu. Na miejscu przedstawiamy uczniom zasady bezpiecznej gry w paintball. Ubieramy w kombinezony, maskę ochronną oraz markery wyposażone w kulki wypełnione farbą. Uczniowie zostają podzieleni na 2 zespoły, które na polu paintballowym współpracują ze sobą. Paintball dostarcza ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Wspólna rywalizacja wzmacnia ducha walki w klasach oraz jednoczy jako drużynę.

Imprezy firmowe

Paintball jest grą zespołową a to ciekawy element imprez integracyjnych. Różnorodność scenariuszy paintballowych pozwala zapewnić grupom ciekawą i za każdym razem inną formę tej zabawy. Paintball gwarantuje doskonałą zabawę wszystkim pracownikom bez względu na ich wiek, płeć czy pochodzenie!

 

Wyślij nam formularz a my przygotujemy najlepszą dla Ciebie ofertę

 
 

Cennik

60 zł

REKRUT

marker Empire BT4 Slice
maska Helix thermal/Vforce thermal (nieparująca)
kombinezon ochronny moro
200 kulek amunicji
sędziowanie/ prowadzenie rozgrywek
szkolenie
doładowanie butli HP
ubezpieczenie NNW (opcjonalnie)

100 zł

ZAWODOWIEC

marker Empire BT4 Slice 
maska Helix thermal/Vforce thermal (nieparująca)
kombinezon ochronny moro
500 kulek amunicji
profesjonalne rękawiczki ochronne
szkolenie
sędziowanie/ prowadzenie rozgrywek
doładowanie butli HP
ubezpieczenie NNW (opcjonalnie)

150 zł

WETERAN

marker Empire BT4 Slice
maska Helix thermal/Vforce thermal
(nieparująca)
kombinezon ochronny moro 
1 000 kulek amunicji
pirotechnika
profesjonalne rękawiczki ochronne
szkolenie
sędziowanie/ prowadzenie rozgrywek
doładowanie butli HP
ubezpieczenie NNW (opcjonalnie)

50 zł

Paintball dla dzieci od 9 lat

Łagodniejsza wersja paintballa dla młodszych. Cena obejmuje: 
Splatmaster
maska
bluza moro
100 kulek do pomalowania zawodników z drużyny przeciwnej 
szkolenie
prowadzenie rozgrywek

Dodatki

Opcjonalnie

Kulki 15 zł/100 szt.
Dyplom A4 5 zł/szt.
Dyplom A5 3 zł/szt.
Zaproszenie 3 zł/szt.
Kamizelka ochronna 5 zł/szt.
Rękawiczki ochronne 5 zł/szt.
Ochraniacz szyi 5 zł/szt.
Granat dymny 10 zł/szt
Zdjęcia pamiątkowe od 200 zł
Ognisko/grill cena do ustalenia

 

Zapraszamy do kontaktu!

Podlasie 5, 96-300, Poland

663 820 924

  • Google Places
  • Facebook
 

663 820 924

Podlasie 5, 96-300, Poland

  • Google Places
  • Facebook

©2020 by SpeedPaintball. Stworzone przy pomocy Wix.com

pppppppp.jpg