strona1a.jpg

Najlepszy paintball na Mazowszu

Tutaj spędzisz najlepsze chwile podczas urodzin, zintegrujesz się z klasą i poczujesz adrenalinę na wieczorze kawalerskim!

Speed Paintball zorganizuje dla Ciebie event na terenie całej Polski. U nas będziesz mógł wykazać się umiejętnościami taktycznymi i poczuć się jak prawdziwy żołnierz!


 
strona4.jpg

Nasza historia

Speed Paintball powstało w 2012 z zamiłowania do gry w paintball. Kiedyś sami byliśmy graczami, którzy chcieli aktywnie spędzić czas a przy tym bezpiecznie i na ciekawie urządzonym polu dlatego postawiliśmy sobie za cel stworzenie czegoś, co w pełni zrealizuje Nasze i Naszych przyszłych graczy oczekiwania.

 

Nasza oferta

b15.jpg

Urodziny

Chcesz zorganizować urodziny dziecka?  My Ci w tym pomożemy! Dzieci już od 9 roku życia mogą się z nami bawić.  Zabawa prowadzona jest pod nadzorem doświadczonego instruktora. Wszyscy uczestnicy przed grą przechodzą profesjonalne szkolenie z obsługi sprzętu i zasad bezpieczeństwa. Rozgrywamy wiele ciekawych scenariuszy takich jak flaga na flagę, obrona bazy czy podkładanie bomby! Jubilat otrzymuje od nas pamiątkowy dyplom, mamy dla niego także miłą niespodziankę ;) W trakcie integracji do dyspozycji jest duża altana ogrodowa, trampolina oraz miejsce na grill i ognisko. Możliwe jest rozszerzenie atrakcji o serwowanie kolorowej waty cukrowej. Dla Państwa wygody możemy wykonać pamiątkowe zdjęcia z przebiegu całej zabawy urodzinowej. Posiadamy także firmowe zaproszenia! Czas rezerwacji terenu od 2 do 3 godzin w zależności od ilości osób. Koszt organizacji Mini Paintball 600 zł do 10 osób grających, dodatkowa osoba dla której będzie przygotowany sprzęt do gry to koszt 50 zł, pozostali uczestnicy 20 zł/os. Paintball 700 zł do 10 osób grających w pakiecie REKRUT, każda kolejna osoba 60 zł.

kawalerski.jpg

Wieczór kawalerski

Chcesz zafundować przyszłemu Panu Młodemu niezapomniane przeżycia, które pozostaną na długo w pamięci? Proponujemy wieczory kawalerskie w militarnym klimacie wraz z dużą dawką adrenaliny. U nas masz gwarancję wspaniałej zabawy i niezapomnianych przygód! Chcesz upamiętnić chwile z tych zmagań

integracja klasowa.jpg

Integracja klasowa

Wycieczka na paintball to nie tylko integracja zespołów klasowych, ale również propagowanie zdrowej rywalizacji opartej na zasadzie fair play, budowanie teamu w grupie, promowanie i upowszechnianie sportu oraz aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu. Na miejscu przedstawiamy uczniom zasady bezpiecznej gry w paintball. Ubieramy w kombinezony, maskę ochronną oraz markery wyposażone w kulki wypełnione farbą. Uczniowie zostają podzieleni na 2 zespoły, które na polu paintballowym współpracują ze sobą. Paintball dostarcza ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Wspólna rywalizacja wzmacnia ducha walki w klasach oraz jednoczy jako drużynę.

Integracja firmowa.jpg

Imprezy firmowe

Paintball jest grą zespołową a to ciekawy element imprez integracyjnych. Różnorodność scenariuszy paintballowych pozwala zapewnić grupom ciekawą i za każdym razem inną formę tej zabawy. Paintball gwarantuje doskonałą zabawę wszystkim pracownikom bez względu na ich wiek, płeć czy pochodzenie!

 
Pp.jpg

Galeria

 

Cennik

60 zł /os. ( cena dla grupy od 10 os.)

REKRUT

marker Empire BT4 Slice
maska Helix thermal/Vforce thermal (nieparująca)
kombinezon ochronny moro
200 kulek amunicji
sędziowanie/ prowadzenie rozgrywek
szkolenie
doładowanie butli HP
ubezpieczenie NNW (opcjonalnie)

 100 zł/os. ( cena dla grupy od 10 os.)

ZAWODOWIEC

marker Empire BT4 Slice 
maska Helix thermal/Vforce thermal (nieparująca)
kombinezon ochronny moro
500 kulek amunicji
profesjonalne rękawiczki ochronne
szkolenie
sędziowanie/ prowadzenie rozgrywek
doładowanie butli HP
ubezpieczenie NNW (opcjonalnie)

150 zł/os. ( cena dla grupy od 10 os.)

WETERAN

marker Empire BT4 Slice
maska Helix thermal/Vforce thermal
(nieparująca)
kombinezon ochronny moro 
1 000 kulek amunicji
pirotechnika
profesjonalne rękawiczki ochronne
szkolenie
sędziowanie/ prowadzenie rozgrywek
doładowanie butli HP
ubezpieczenie NNW (opcjonalnie)

50 zł

Paintball dla dzieci od 9 lat

Łagodniejsza wersja paintballa dla młodszych. Cena obejmuje: 
Splatmaster
maska
bluza moro
100 kulek do pomalowania zawodników z drużyny przeciwnej 
szkolenie
prowadzenie rozgrywek

Dodatki

Opcjonalnie

Kulki 15 zł/100 szt.
Dyplom A4 5 zł/szt.
Dyplom A5 3 zł/szt.
Zaproszenie 3 zł/szt.
Kamizelka ochronna 5 zł/szt.
Rękawiczki ochronne 5 zł/szt.
Ochraniacz szyi 5 zł/szt.
Granat dymny 10 zł/szt
Zdjęcia pamiątkowe od 200 zł
Ognisko/grill cena do ustalenia

 

Zapraszamy do kontaktu!

Podlasie 5, 96-300, Poland

663 820 924

  • Google Places
  • Facebook
Untitled_edited.jpg
 

Wyślij nam formularz a my przygotujemy najlepszą dla Ciebie ofertę

Dziękujemy za przesłanie!